Nem találod az általad keresett információt? Észrevételed van a termék fényképével kapcsolatban? Oszd meg velünk
Igyekszünk a lehető leghamarabb alkalmazni a javaslatodat.
Customer opinions (2)
4.5/54.5 / 5
Értékelés: 4 / 5
Csilla
2021-08-30
A cipő nagyon szép, de csak keskeny lábra jó. Nagyon szerettem volna, a hosszúsága megfelelő, 40 es lábra 40. 2/3 a jó méret. De a lábfej nagyon keskeny! Az E-cipő rugalmasan és megfelelően kezeli, ezért gond nélkül vissza lehet küldeni.