Nem találod az általad keresett információt? Észrevételed van a termék fényképével kapcsolatban? Oszd meg velünk
Igyekszünk a lehető leghamarabb alkalmazni a javaslatodat.
Customer opinions (1)
5/55 / 5
Értékelés: 5 / 5
Zsuzsa
2024-11-22
Elegáns és a viszonylag magas sarka ellenére is kényelmesen hordható, jó felépítésű, masszív kis cipő. Egyetlen dolog, amiben másra számítottam, hogy nem nagyítottam kellően bele a képekbe, és egyes képeken olyannyira megcsillant a fény a díszcsaton, hogy azt hittem, hogy az valami mattabb fényű, de ezüst lesz. Ellenben a valóságban a csat fényes bevonatú fekete. Illetve annak ellenére, hogy a szárán van egy, a bokakörfogatot tágulni hagyó bevágás, nekem még alapállapotban is kicsit, kb. 1,5-2cm-vel túl bő a bokakörfogata, de kiesni nem fogok belőle, így megtartom, mert nagyon tetszik. Végül egy tanács azoknak, akiknek hozzám hasonlóan 25cm-es, azaz 39-es lábhosszuk van, de a kényes vagy kiálló nagy lábujjuk miatt a szűkebb orrú fazonokból 39,5-40-es cipőt szoktak venni: Annak ellenére, hogy ez a modell kifejezetten széles orrú, szerintem érdemes belőle inkább 40-est venni, mert - valószínűleg a cipő meredek lejtése miatt - a nagy lábujj így is teljesen nekinyomódik a cipő orrának, így 25cm-vel a 39-es valószínűleg kicsi lett volna belőle.